Opšta pravila i uslovi

Sav materijal je uključen u cenu i ne postoje dodatni niti skriveni troškovi. Plaćanje je mesečno i polaznici nisu u obavezi (ugovornoj niti bilo koje druge vrste) da isplate ceo kurs u slučaju da ga ne završe. Naša je misija da budete ovde od početka do kraja svakog kursa kako bismo zajedno postigli vaš cilj.

Svakom koverzacijskom kursu ili individualnim časovima konverzacije prethodi besplatne konsultacije. One vas ne obavezuju da upišete kurs, niti je neophodno da date depozit pri upisu. Usmenim ili pisanim putem možete potvrditi svoj dolazak, nakon čega dogovaramo termine. Časovi se odvijaju radnim danima od 8h do 22h, a vikendom od 10h d0 15h.

Priprema za SAT/TOEFL/IELTS
Individualne pripreme: 60 minuta – 2500 rsd**

Priprema za GRE i Gmat
Individualne pripreme: 60 minuta – 2500rsd

Priprema za Cambridge ispite FCE i CAE
Individualne pripreme: 60 minuta – 2500rsd**

Priprema za Cambridge ispit CPE
Individualne pripreme: 60 minuta – 3000 rsd

10000 rsd

Kurs aktivne konverzacije
Individualne pripreme: 60 minuta – 2000 dinara**

8000 rsd***

Kurs poslovnog engleskog (B1-C1)
Individualni časovi: 60 minuta – 2200 rsd

Mini grupa (dva polaznika):

8500 rsd

Kurs engleskog za pravnike – Legal English
Individualne pripreme: 60 minuta – 3000 rsd**
Srpski za strance
Individualne pripreme: 60 minuta - 3000 rsd

Grupa (4-6 polaznika)

60 minuta x 8 časova mesečno

8000 rsd

*ukoliko je manje polaznika, moguće je pokrenuti grupu uz dogovor

** Postoji mogućnost uplate 10 časova odjednom i u tom slučaju se odobrava popust od 10 % svakom polazniku.
*** Na kraju kursa polaznik polaže završni test i na osnovu ostvarenog uspeha dobija sertifikat kojim se potvrđuje da je njegovo znanje na određenom nivou. U slučaju da polaznik ne završi kurs, škola nije u obavezi da izda sertifikat polazniku. Sertifikat koji izdaje škola nije važeći van zemlje niti može da se koristi kao potvrda o znanju engleskog jezika umesto međunarodnih testova kao što su TOEFL i IELTS.

Škola ne organizuje polaganje međunarodnih testova: testovi se polažu na različitim lokacijama u gradu pri zvaničnim licenciranim centrima i o tome možete da saznate više na našem Blogu.

Upis traje tokom cele godine.